Vilcienu biļetes | Mobilly
www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.
AIZMIRSI PAROLI?
SAŅEM PAROLI!
SŪTI ĪSZIŅU AR TEKSTU:
PAROLE
TĀLRUŅA NUMURS
1859
AIZMIRSI PAROLI?
Lai saņemtu paroli, ievadiet uzņēmuma e-pasta adresi*
Atgūt paroli
E-pasts paroles atgūšanai nosūtīts uz uzņēmuma e-pasta adresi
Diemžēl e-pasts netika atpazīts. Mēģiniet vēlreiz vai sazinieties ar mūsu klientu centru, zvanot uz 1859!
*e-pasta adresi, kuru norādījāt Mobilly rēķinu saņemšanai
JAUNS KONTS
REĢISTRĒJIES BEZ MAKSAS !
SŪTI ĪSZIŅU AR TEKSTU:
JAUNS
TĀLRUŅA NUMURS
1859
 

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 • Kā es varu iegādāties vilciena biļeti?
 • Visērtāk ir lejupielādēt aplikāciju Apple telefoniem šeit vai Android telefoniem šeit. Aplikācijā ērti pārskatāms vilciena kustības saraksts, kā arī var izvēlēties vēlamo vilciena biļeti, skaitu, kustības virzienu un pievienot bagāžas biļeti.

  Lai sāktu lietot aplikāciju, sākumā ir jāizveido Mobilly konts, sūtot īsziņu ar tekstu JAUNS uz 1859. Īsziņā atpakaļ tiks atsūtīta parole, ar kuras palīdzību varēs ieiet savā kontā aplikācijā.

  Iegādāties vilciena biļetes ar Mobilly var divos veidos:

  1. Maksājot no savas bankas kartes – savam Mobilly kontam jāpievieno bankas karte (zvanot 1859 vai aplikācijā, sadaļā “mans profils”), no kuras tiks maksāts par biļešu iegādi. Par šo pakalpojumu papildus komisijas maksas nav, par biļeti maksā tieši tik pat, cik kasē. Iepriekš papildināt savu Mobilly kontu nav nepieciešams, biļetes cena tiks noņemta uzreiz no bankas kartes.
  2. Pievienojot samaksu savam telefona rēķinam – pēc izvēles veikšanas konkrētam braucienam, aplikācijā jāspiež poga “pievienot telefona rēķinam”. Pakalpojums pieejam LMT un Bite klientiem, par to operators ietur papildus 0,25 EUR komisijas maksu;

  Vilciena biļetes iespējams iegādāties arī mājas lapā, ieejot savā profilā. Pēc pirkuma biļete tiek nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi PDF formātā.

 • Kā mainās vilciena biļešu iegādes process no 2017. gada 1. februāra?
 • Līdz šim, pērkot biļeti ar SMS vai mājas lapā, nosūtījām Tev SMS biļetes kodu. Sākot ar 01.02.2017 biļešu iegāde ar SMS palīdzību vairāk nebūs pieejama.

  Turpmāk vari iegādāties vilciena biļetes Mobilly aplikācijā vai mājas lapā. Ļoti iesakām lietot aplikāciju – tā ir ērta un viegli lietojama. Pērkot biļeti mājas lapā, to saņemsi PDF formātā savā e-pasta adresē.

 • Vai vilciena biļeti varu iegādāties, veicot apmaksu pie mobilā telefona rēķina?
 • Jā, LMT un Bite klienti var iegādāties vilciena biļeti pie telefona rēķina, lietojot Mobilly aplikāciju. Mobilly aplikācijā izvēlies nepieciešamo vilciena biļeti un spied nevis Pirkt biļeti, bet gan Apmaksāt pie telefona rēķina - tad būsi iegādājies vilciena biļeti un summa kopā ar komisijas maksu 0.25 EUR tiks pievienota Tavam mobilā telefona rēķinam.

 • Vai es varu atgriezt naudu par iegādāto vilciena biļeti?
 • Saskaņā ar veiktajiem grozījumiem 2012. gada 28. augusta Ministru Kabineta noteikumos Nr. 599 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”, kuri stājās spēkā 2016.gada 4.martā, dīzeļvilciena biļeti, vari atgriezt, ja līdz reisa atiešanai ir atlikušas vairāk kā divas stundas. Summa, ko iespējams atgriezt ir 75% apmērā no biļetes cenas. 

  Lai atgrieztu naudu par iegādāto dīzeļvilciena vai elektrovilciena biļeti, sūti e-pastu uz info@mobilly.lv, norādot tālruņa numuru, no kura ir veikta biļetes iegāde, reisa maršrutu (laiku), kā arī iemeslu biļetes atgriešanai. 

  Par citiem biļešu atgriešanas nosacījumiem lasi ŠEIT.

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties dīzeļvilciena biļeti?
 • Biļetes braucieniem dīzeļvilcienā iespējams iegādāties Mobilly aplikācijā vai mājas lapā uz reisiem tuvāko 10 dienu laikā. Biļete būs derīga uz izvēlēto reisu vai nākamo pēc tā.

  Biļetes nevar iegādāties paaugstinātas komforta klases vagonos un vilcienos, kuros ir numurētas sēdvietas, kā arī paaugstināta komforta vagonos nav iespējams veikt biļetes piemaksu. Pagaidām iegādāties 0 bērnu biļetes ar Mobilly nevar.

 • Cik ilgi ir derīga Mobilly iegādāta vilciena biļete?
 • Vilciena biļete ir derīga vienam braucienam uz iegādes brīdī izvēlēto vai nākamo reisu.

  Jāņem vērā: Vilciena biļete ir jāiegādājas pirms iekāpšanas vilcienā!

  Sīkāka informācija: www.pv.lv

Lejuplādē Mobilly savā telefonā

Top
*Vai arī zvani uz +371 22001859.Zvanam var tik piemērots tava operatora noteiktais tarifs, atkarībā no tava tarifu plāna.