Ziedo un dāvā mīlestību – SOS Mājas jauniešiem! | Mobilly
www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.
AIZMIRSI PAROLI?
SAŅEM PAROLI!
SŪTI ĪSZIŅU AR TEKSTU:
PAROLE
TĀLRUŅA NUMURS
1859
AIZMIRSI PAROLI?
Lai saņemtu paroli, ievadiet uzņēmuma e-pasta adresi*
Atgūt paroli
E-pasts paroles atgūšanai nosūtīts uz uzņēmuma e-pasta adresi
Diemžēl e-pasts netika atpazīts. Mēģiniet vēlreiz vai sazinieties ar mūsu klientu centru, zvanot uz 1859!
*e-pasta adresi, kuru norādījāt Mobilly rēķinu saņemšanai
JAUNS KONTS
REĢISTRĒJIES BEZ MAKSAS !
SŪTI ĪSZIŅU AR TEKSTU:
JAUNS
TĀLRUŅA NUMURS
1859
 
ZIEDOT  

Ziedo un dāvā mīlestību – SOS Mājas jauniešiem!

Kas var būt lielāka laime kā bērniņa ienākšana pasaulē! Tā ir mīlestība, rūpes un prieks! Diemžēl ne visiem bērniem ir gādīgi vecāki, ne visām mazajām sirsniņām ir maigs plecs pie kā piespiest savu galviņu. Latvijā bērnunamos joprojām dzīvo 1200 bērnu, tie ir bērni un jaunieši kuriem nav līdzās mammas un tēta. Ziedo, lai dāvātu mīlestību, lai bērni kas palikuši bez vecāku gādības iegūtu ģimeni un mājas.

SOS Mājas ir vide, kurā bērns jūtas kā ģimenē. Šīs mājas izveidotas pārliecībā, ka jebkuram bērnam ir nepieciešama ģimene un mājas, kurās bērns jūtas pasargāts. SOS Mājās bērni iegūst reālu ģimeni – mammu, tēti, mīlestību, dzīvo kopā ar brāļiem un māsām harmoniskā vidē, kur ir radīti visi apstākļi augt un radoši attīstīties par aktīviem mūsu sabiedrības locekļiem. SOS Mājas strādā, lai katram bērnam bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam Latvijā tiktu nodrošināta viņa vajadzībām atbilstoša kvalitatīva aprūpe ģimeniskā vidē.

Biedrība “SOS Mājas jauniešiem” ir labdarības organizācija, kas izveidota ar misiju rūpēties par grūtībās nonākušiem bērniem un jauniešiem, radot drošus un labvēlīgus dzīves apstākļus, nodrošinot dzīves prasmju apgūšanu, palīdzot bērniem un jauniešiem pašiem veidot savu nākotni. Lai rūpētos par bez vecāku gādības palikušiem bērniem un jauniešiem, biedrības “SOS Mājas jauniešiem” ietvaros tiek realizēti vairāki projekti: SOS Māju, radošās darbnīcas un vasaras mājas izveide.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

  • Vai varu pievienot ziedojuma summu mobilā telefona rēķinam?
  • Ziedojumu telefona rēķinam pievienot nevar. Ziedot var tikai, ja Mobilly kontam ir pievienota bankas maksājumu karte. Ziedojuma summa tiks noņemta no Tava Mobilly konta.

    Mobilly kontā nav jābūt ieskaitītai naudai - ja Mobilly kontā naudas nav, ziedojuma summa tiks noņemta uzreiz no bankas kartes.

  • Ja neesmu vēl reģistrējies Mobilly, vai varu ziedot?
  • Protams! Ziedošanas procesā varēsi ērti veikt reģistrāciju Mobilly, ja lietosi mājas lapu vai lejupielādēsi Mobilly aplikāciju. Mēs iesakām lejupielādēt aplikāciju, lai arī turpmāk ērti varētu izmantot Mobilly priekšrocības.

Vēl tikai viena lieta...

Lūdzu apstiprini savu reģistrāciju ar kodu, ko saņēmi īsziņā

Neizdevās, neskaidrību gadījumā zvaniet uz 1859!

Ziedojums nav izdevies

Hmm.. Diemžēl notikusi kļūme maksājumā Diemžēl Tavs uzņēmums nav atļavis šādu pakalpojumu

Lūdzu, pārbaudi sava konta bilanci un droši mēģini vēlreiz, vai arī zvani uz 1859 Sazinies ar sava uzņēmuma atbildīgo pārstāvi un pavaicā, lai pievieno iespēju ziedot no uzņēmuma konta !

Paldies, ka ziedo!

Visa Mobilly komanda novērtē Tavu labo darbu!

Lai iegādātos biļetes, lūdzu, ievadi
savu TĀLRUŅA NUMURU

Lai veiktu maksājumu, lūdzu, ievadi
savu TELEFONA NUMURU

Tu jau esi Mobilly klients. Lūdzu ievadi savu Mobilly paroli lai turpinātu!

TURPINĀT
aizmirsi paroli?
TURPINĀT
Ievadot tālruņa numuru, tas tiks reģistrēts Mobilly sistēmā un ar to varēsi ielogoties Mobilly mājaslapā vai lietotnē.
Reģistrējot numuru Mobilly sistēmā, Tu piekrīti Mobilly noteikumiem
Ja esi pievienojis karti, bet Tavā Mobilly kontā ir mazāk naudas nekā Tava izvēlētā ziedojuma summa, Mobilly automātiski papildinās Tavu kontu
BANKAS KARTE
INTERNETBANKA
Tavs Mobilly konts tiks papildināts par
jo tā ir minimālā papildināšanas summa

Lejuplādē Mobilly savā telefonā

Top
*Vai arī zvani uz +371 22001859.Zvanam var tik piemērots tava operatora noteiktais tarifs, atkarībā no tava tarifu plāna.