MobillyAktualitātesPositivus Festival 2017

Ērtākai autostāvvietas apmaksai izmanto Mobilly!

Autostāvvietas biļete vai abonements iepriekšpārdošanā – lētāk.

Tie, kuri brauc uz festivālu ar savu automašīnu, biļeti auto novietošanai festivāla oficiālajā stāvvietā var iegādāties jau iepriekšpārdošanā, turklāt lētāk. Piedāvājums spēkā līdz  13. jūlijam, kad darbu uzsāks festivāla autostāvvieta. Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 10 eiro. Iegādājoties autostāvvietas biļeti festivāla dienā, cena būs 15 eiro. Šīs biļetes paredz vienu iebraukšanas reizi festivāla oficiālajā autostāvvietā. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, vari iegādāties autostāvvietas abonementu – tā cena iepriekšpārdošanā ir 25 eiro, savukārt festivāla dienā – 35 eiro.

Jaunums! Šogad brauc uz Positivus ar motociklu vai kemperi un novieto Positivus stāvvietā! Motocikla vienreizēja iebraukšana stāvvietā maksā 5 eiro, abonements 15 eiro. Kemperim iespējams iegādāties tikai vienreizējo iebraukšanu stāvvietā, kas maksā 20 eiro pirms festivāla, 25 eiro festivāla dienā.

Visas Mobilly Positivus zonas:

POSA - vienreizēja auto iebraukšana

POSX - autostāvvietas abonements vieglajam auto

POSM - vienreizēja iebraukšana motociklam

POSQ - motocikla stāvvietas abonements

POSK - vienreizēja iebraukšana kemperim

 

Kā notiek apmaksa?

Apmaksā zonas POSA POSX POSM POSQ vai POSM Mobilly aplikācijā. Stāvvietu nav nepieciešams apturēt.

VAI

Sūti START atstarpe AUTO (Tavs mašīnas numurs) atstarpe ZONA (norādot vienu no - POSA; POSX; POSM; POSQ; POSK) uz 1859 (piem., START AB1221 POSA). 

Stāvvietas darba laiks

13.07.2016 12:00 līdz 16.07.2016 plkst. 21:00

Autostāvvietas noteikumi

Maksa par autostāvvietas izmantošanu tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no autostāvvietā pavadīto stundu skaita.

Autostāvvieta ir izveidota pļavā, tādēļ brauciet uzmanīgi, lai nesabojātu savu automašīnu! Automašīnas atļauts novietot tikai iezīmētajā teritorijā un, lai pārvietotos uz/ no FESTIVĀLA teritorijas un uz/no telšu pilsētiņas, izmantojiet gājēju ceļus!

Autostāvvietā aizliegts uzsliet teltis. Telšu uzsliešanas gadījumā tiks piemērots sods EUR  75,00 (septiņdesmit pieci eiro un 0 centi) un uzceltās teltis konfiscētas. Organizatori neuzņemas atbildību par automašīnām un tajās atstātajām mantām.

 

 Positivus17

Pparking2